W kilku słowach chcę przedstawić naszą firmę.
 
Historia rozpoczęła się we wrześniu 1989 roku, gdy rozpoczął działalność
Zakład Usługowy Handlowy Dorabianie Kluczy i Naprawa Zapalniczek.
Od początku dużo czasu poświęcałem na szkolenie się w branży zamkowo kluczowej co w tamtych latach nie było tak proste i dostępne jak dzisiaj.
Tu dziękuję Wszystkim starszym Kolegom z branży , którzy zaufali mi i podzielili się ze mną swoją wiedzą i na początku mojej drogi "klucznika" pomogli mi poznać tajniki branży.
Wiedza to nie wszystko, wiele zależy też od sprzętu i maszyn. Z miesiąca na miesiąc z roku na rok, kosztem wielu wyrzeczeń inwestowałem w coraz to nowszy sprzęt oraz maszyny specjalizujące się w kopiowaniu różnego typu kluczy.
W roku 1990 zmianie uległa nazwa firmy na:

Zakład Usługowo Handlowy ZAMEX

Zrezygnowaliśmy z naprawy i napełniania zapalniczek gazowych.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku wprowadziliśmy sprzedaż drzwi antywłamaniowych , sejfów, zamków, klamek, wkładek oraz wszelkiego rodzaju zabezpieczeń mienia. Po kilku latach zyskaliśmy zaufanie firm , producentów zamków i zabezpieczeń mienia co owocowało uzyskaniem AUTORYZACJI na dorabianie kluczy do zamków atestowanych oraz serwisowanie i naprawę wyrobów takich firm jak:, LOB, GERDA, TASKO , KLEMET, ASTRAL CISA, FAB, ISEO, KASTA, WILKA, MCM, DOM, FANA DAD, TARONI........ . W latach 90-tych intensywny rozwój branży zamkowej wprowadził wiele nowości co motywowało nas do dalszego rozwoju. oraz inwestowania w park maszynowy. W 1998 roku uzyskaliśmy AUTORYZACJĘ lidera rynku europejskiego, austryjackiej firmy GRUNDMANN /GEGE/ i powstał pierwszy w naszej firmie system Master Key , system kontroli dostępu zbudowany na wkładkach GEGE . Dziś systemy budujemy na zamkach takich firm jak DOM, GEGE, GERA, WILKA. Zbudowaliśmy ponad 600 większych systemów klucza i cały czas wykonujemy nowe projekty. Producenci tacy jak : SECURIDEV - zamki, LOB - zamki, DRE - drzwi, GERDA - drzwi, KONSMETAL - sejfy, KART MAP - meble stalowe , zaproponowali nam współpracę jako DYSTRYBUTORA ich wyrobów.
W ostatniej dziesięciolatce bardzo mocno rozwinęła się technika zabezpieczeń w motoryzacji. Do 1995roku dorabialiśmy klucze do wszystkich samochodów, jednak to był rok przełomu w zabezpieczeniach samochodów. Wprowadzone zostały w standardzie zabezpieczenia elektroniczne typu IMMOBILISER. Spowodowało to potrzebę doposażenia się i doszkolenia. Jako jedni z pierwszych na naszym terenie, mieliśmy możliwość programowania transponderów pierwszej generacji na urządzeniach KMRW. Postęp elektronicznych zabezpieczeń w motoryzacji jest bardzo szybki , w krótkim czasie zostały wprowadzone IMMOBILISERY II CRYPTO wymagające programowania nowych kluczy do samochodów , oraz programowania pilotów i odczytywanie numerów PIN z samochodów. Inwestujemy w nowe systemy i szkolenia , dysponujemy sprzętem najnowszej generacji brytyjskiej firmy Advanced Diagnostics & Electronics lidera w branży elektronicznych systemów w motoryzacji To pozwala nam sprostać wszystkim potrzebom na rynku kluczy i pilotów samochodowych.
Dla zmotoryzowanych klientów oferujemy naprawę i konserwację zamków i stacyjek samochodowych , składanie zamków do klucza fabrycznego oraz dorabianie kluczy z odtworzenia w przypadku zagubienia oryginału , oraz bezszkodowe awaryjne otwieranie samochodów.
Naprawiamy też stare zabytkowe zamki, wykonujemy wszelkie prace konserwacyjno naprawcze w tej tematyce.
Wiele jeszcze nowości i rozwiązań w zbezpieczeniach mechanicznych przyjdzie nam poznać jesteśmy jednak zawsze do dyspozycji Klienta , zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.
Proszę o zapoznanie się z naszą pełną OFERTĄ
Z poważaniem
Andrzej Nieumierzycki
Licencja Policji II stopnia
 

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.20:43 (Connection timed out) in /home/zamex/domains/zamex-orneta.pl/public_html/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1078

Fatal error: Class 'JTEXT' not found in /home/zamex/domains/zamex-orneta.pl/public_html/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 885